Cześć! Mam na imię Sabina w świecie blogowym znana jako Marzycielka. Uwielbiam testować kosmetyki, czytać książki, oglądać filmy i robić zdjęcia. Jestem niepoprawną marzycielką. Z przyjemnością zapraszam Cię do mojego świata!Polecam

O mnie i o blogu

 Hej, 

Cześć jestem Sabina, w świecie blogowym znana bardziej jako Marzycielka. 

Bardzo się cieszę, że tu jesteś bo to oznacza, że choć w minimalnym stopniu coś Cię na moim blogu zainteresowało i spośród wielu stron internetowych trafiłaś/eś właśnie do mnie! Mam nadzieję, że to nie jednorazowy "wyskok" i zostaniesz ze mną na dłużej :) 

Blog "Okiem Marzycielki" to moja odskocznia od codziennego życia i próby "wyżycia się słownie" w tematach, które mnie interesują ... 

Jestem kosmetyko maniaczką, która lubi również dobre książki oraz filmy czy seriale a także amatorką fotografii. Staram się cały czas rozwijać ten mój wirtualny kącik i szkolić się w tym zakresie. 

Moja "blogowa przygoda" trwa już prawie 9 lat. Blogowanie sprawia mi niesamowicie dużo przyjemności i mogę je z czystym sumieniem nazwać swoją pasją :). Na moim blogu dominuje kategoria kosmetyczna, ale nie brakuje tutaj również postów kulturalnych czy innych z kategorii lifestyle. 

Mam nadzieję, że znajdziesz u mnie coś dla siebie. Będzie mi niesamowicie miło jeśli zostaniesz ze mną na dłużej! :)

P.S. Bardzo miło mi Cię gościć na moim blogu :)