Cześć! Mam na imię Sabina w świecie blogowym znana jako Marzycielka. Uwielbiam testować kosmetyki, czytać książki, oglądać filmy i robić zdjęcia. Jestem niepoprawną marzycielką. Z przyjemnością zapraszam Cię do mojego świata!Polecam

23/08
2015

Post gościnny- Samsils Blog :)

Hej :)           Pewnie większość z Was drogie Panie mnie nie zna, dla też opowiem Wam o sobie co nieco. :)
Jestem z bloga http://forliveop.blogspot.com/ jest to blog beauty, co nie znaczy, że nie umieszczam tam postów ubraniowych. :) Uwielbiam pisać recenzje, denka, haul itp. wszystko co związane z kosmetykami. Kocham o tym pisać, sprawia mi to tyle radość, a także kocham testować nowe kosmetyki. Przewiduję niedługo parę rozdań na określoną liczbę obserwatorów, dlatego zachęcam do obserwowania :)


Teraz coś o sobie :)

             Mam na imię Sandra/Sanderka/Sandrusia każdy mówi inaczej :) Dla taty ciągle jestem ,,dzidzią" (nawet mnie tak zapisał w telefonie)  :D Moje hobby to zdecydowanie, blogowanie, taniec, biegi, robienie projektów ( w końcu chodzę do szkoły o profilu marketing i reklama). Uwielbiam pomagać,! Na pewno wyda wam się to proste, przecież KAŻDY tak mówi. Ja tego nie robię aby każdy pomyślał ,,oooo jaka ona dobra" tylko kocham zwierzęta, moja rodzina nie kupuje rasowych zwierząt tylko bierze ze schroniska te schorowane, dlaczego? Bo nie mają szans na przeżycie, aktualnie środki pozwalają na ich leczenie i robimy to chętnie, a następnie kochamy je CAŁYM SERCEM i zostają już w naszej rodzinie. :) Dlatego zachęcam innych do pomocy, jeśli w wakacje nie macie co robić i  nudzi się wam niesamowicie to można zapisać się do charytatywnej pracy a to w domu opieki a to w schronisku itp. Pamiętajcie dobro powraca z podwójną siłą a zło z podwójną. Życie jest zbyt krótkie, trzeba je jakoś wykorzystać ale nie na siedzenie przed Tv (oczywiście, że od czasu do czasu to wskazane  :) 

            Dziękuję za poświecenie swojego czasu na przeczytanie tego mało ciekawego posta <3 Oczywiście na moim blogu znajdują się bardziej interesujące posty :) Chciałam również bardzo podziękować Marzycielce za udostępnienie go i za chęć udziału w tej zamianie postami. Naprawdę świetna Kobieta!


Komentarze

 1. Znam bloga! Zgadzam się co do niesienia pomocy. :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety nie znam Twojego bloga, ale za chwilkę na pewno poznam :):)


  http://www.anita-turowska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Za chwilkę wpadnę w odwiedziny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy post... Co powiesz na wspólną obserwację... ? :) Jak zaobserwujesz daj znać... odwdzięczę się tym samym... :) http://ola-watala.blogspot.com/2015/08/back-to-school-diy-terminarz.html

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuje Wam za wszystkie komentarze i odwiedziny mojego bloga :) Zachęcam Was do obserwowania! :) Wpadajcie częściej :) Trzymajcie się! :) Czasami czas nie pozwala odpowiedzieć na wszystkie od razu, ale czytam wszystkie na bieżąco i bardzo się cieszę z każdego :)
Zgodnie z rozporządzeniem RODO zostawiając komentarz zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.